![Як правильно сповивати новонародженого в картинках покроково Як правильно сповивати новонародженого в картинках покроково](/upload/blog/380_212_1677581878-kak-pravilno-pelenat-novorozhdennogo-foto(1).png)
Як правильно сповивати новонародженого в картинках покроково
Сповивання новонародженого — обов'язкова частина догляду за вашим карапузом. Хоча багато сучасних матусь відмовляються від сповивання, така процедура має цілу низку вагомих переваг.
Вашого карапуза немовби підмінили: ще недавно він був добрим і ласкавим, а сьогодні ви переживаєте кризу 3 років у дитини.
Щоб ви не запропонували своєму малюкові, він поводиться занадто зухвало. Хоче жити лише за власними правилами й намагається зробити так, щоб усі вдома прислухалися лише до його бажань.
Сьогодні Демі розповідає, як зрозуміти, що ви зіткнулися з кризою та яку лінію поведінки обрати батькам, щоб якнайшвидше з нею розпрощатися.
Примхлива поведінка дитини, яка до цього була справжнім янголятком, стає справжньою несподіванкою для багатьох молодих батьків.
Однак не варто приймати це на свій рахунок: криза 3 років пов'язана з тим, що в цьому віці якраз закінчується період, коли малюк на 100% залежить від мами.
У карапуза починає формуватися власна воля та думка, він прагне трохи відокремитися від батьків. Криза трьох років пов'язана з банальним бажанням самоствердження та пошуку свого «Я».
Крім цього, на настання складного періоду можуть вплинути:
Кожну молоду сім'ю турбує питання, коли починається криза 3 років у дитини. Тут все індивідуально, так що не варто чекати, що цей складний етап почнеться, тільки-но вашому сонечку виповниться 3 роки. Багато що базується на індивідуальних рисах характеру та особливостях розвитку кожного карапуза.
Як правило, перші ознаки можуть дати знати у період від 2,5 до 3,5 років.
Розберімося, як проявляється криза 3 років у дитини:
Крихітка робить все всупереч не тільки бажанням батьків, але також і своїм власним.
Так вона може відмовитися їсти, коли їй це хочеться з однієї простої причини: дорослі самі попросили дитину про це.
Спробуйте інакше: запитайте у маленького бунтаря, коли саме він буде їсти.
Ваше чадо стає надмірно норовливим: протестує проти нав'язуваного йому способу життя і вдає, що зовсім не чує своїх батьків.
Тут можна спробувати перемкнути увагу карапуза на якесь інше заняття, а через деякий час знову повернутися до колишнього питання.
Ви, напевно, вже стикалися з тим, що малюк відмовляється щось робити. Причому робить так не тому, що йому це категорично не подобається, а тому, що вже сам вирішив по-іншому.
Наприклад, карапуз хоче з'їсти яблуко. Але яблука немає, і мама пропонує заміну – персик. Малеча дуже любить персики, навіть більше, ніж яблука. Але відмовляється брати персик тому, що цю їжу запропонувала його мати, а не він сам це вирішив.
В цьому випадку вам достатньо трохи почекати, і сонечко попросить те, що ви недавно йому пропонували.
Причому часто таке трапляється у ситуації, де карапуз не має жодного уявлення, як саме потрібно вчинити.
Звісно, мамі простіше зробити все самостійно. Проте варто дозволити карапузу зробити це без допомоги дорослих і похвалити його у разі удачі.
Ще один з характерних симптомів кризи 3 років у дитини — малеча постійно влаштовує безпричинні істерики.
У такій ситуації батькам варто перечекати, а потім спокійно пояснити маленькому шибенику, як треба було вчинити.
Іграшки, які раніше були улюбленими, тепер страждають від нападів агресії. Наприклад, ви помітили, що син чи донька рве книжки на дрібні шматочки.
Спробуйте направити невгамовну енергію в інший напрям: запропонуйте замість корисних книжок порвати старі, нікому не потрібні журнали.
Малюк намагається виявляти характер й утвердитися як лідер та особистість.
Вже зіткнулися з цим? Ви можете поступатися малюкові в якихось дрібницях, але бути наполегливими там, де йдеться про важливе (наприклад, його здоров'я та безпека).
Напевно, ви чули про те, що ця криза має свої особливості прояву, залежно від статі дитини.
Дійсно, хлопчики та дівчатка по-різному переживають цей період. Однак ви повинні не забувати про те, що багато нюансів поведінки можуть бути продиктовані не статтю дитини, а її темпераментом, фізичним станом та психологічним кліматом у сім'ї.
Характерні ознаки кризи 3 років у хлопчиків:
Криза 3 років у дівчаток проявляється таким чином:
Зіткнувшись з переліченими вище симптомами, ви напевно хочете з'ясувати, скільки триває криза 3 років у дитини.
Тут не може бути однозначної відповіді, тому що на це впливають характер та особливості виховання карапуза, а також ті зусилля, які ви докладатимете, прагнучи скоріше пройти непростий етап. Найчастіше ситуація стабілізується ближче до 4-х років.
Щоб полегшити цей час, ми підготували вам універсальні поради, як пережити кризу 3 років у дитини:
Скориставшись усіма цими порадами від DemiBaby, ви чітко знатимете, що робити, зіткнувшись із кризою 3 років у дитини!
Відомий український педіатр Комаровський знає, що робити, якщо у дитини криза 3 років:
Ми підготували для вас добірку книг, які допоможуть легше пережити кризу 3 років у дитини:
Інформація, яка наводиться у цих книгах про кризу 3 років, допоможе батькам краще зрозуміти своє чадо, навчитися вибудовувати з ним діалог та вміти зберігати спокій у скрутній ситуації.
Пам'ятайте: цей неприємний період незабаром залишиться в минулому. Й у ваших руках зробити так, щоб малюк, як і раніше, почував себе найважливішим і найулюбленішим, довіряв вам і прислухався до ваших порад.
Сповивання новонародженого — обов'язкова частина догляду за вашим карапузом. Хоча багато сучасних матусь відмовляються від сповивання, така процедура має цілу низку вагомих переваг.
Якщо ви готуєтеся стати мамою вже цієї зими, то зараз саме час подумати про те, які речі знадобляться вашому карапузу.
Ще зовсім недавно для того, щоб купити своєму чаду якісні та зручні речі, мамам потрібно було придбати вироби європейського виробництва.